Výsledková listina ročníka 2008/2009

V prvom oficiálnom ročníku súťaže si vyskúšalo svoje sily 9317 žiakov.

Víťazi súťaže

Benjamíni - 10. novembra 2008

V kategórii Benjamíni úspešne súťažilo 3447 žiakov.

Víťazi súťaže

  1. Jakub Ács, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Matúš Bafrnec, Gymnázium Párovská, Nitra (80 bodov)
    Michal Bali, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Tomáš Bedej Základná škola, Vazovova, Bratislava (80 bodov)
    Tung Cao-Thanh, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (80 bodov)
    Martin Čižmár, Základná škola Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80 bodov)
    Filip Čonka, Základná škola Hrnčiarska, Zvolen (80 bodov)
    Ladislav Ferov, Základná škola s materskou školou Diviaky nad Nitricou (80 bodov)
    Ivan Fiebig, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Diana Filepová Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa (80 bodov)
    Zuzana Frankovská, Gymnázium Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    Zoltán Hanesz, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Košice (80 bodov)
    Petra Hardoňová, Základná škola Janigova, Košice (80 bodov)
    Kristína Hlinková, Základná škola Selce (80 bodov)
    Samuel Hrstka, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Kevin Hubay, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa (80 bodov)
    Magdaléna Janáčková, Základná škola Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (80 bodov)
    Roman Kluvanec, Gymnázium Párovská, Nitra (80 bodov)
    Samuel Kočiščák, Základná škola Polianska, Košice (80 bodov)
    Michal Kolenič, ZŠ s MŠ CIII Pod hájom, Dubnica nad Váhom (80 bodov)
    Patrik Kosť, Spojená škola ZŠ, Centrálna, Svidník (80 bodov)
    Daniel Kováčik, Základná škola, Rozkvet, Považská Bystrica (80 bodov)
    Alexandra Krajniaková, Základná škola Hlboká cesta, Bratislava (80 bodov)
    Matej Králik, Spojená škola Novohradská, Bratislava (80 bodov)
    Richard Lancz, Základná škola s VJM Dávida Mészárosa, Veľká Mača (80 bodov)
    Jakub Lebeda, Základná škola Tupolevova, Bratislava (80 bodov)
    Tomáš Lóška, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským,Tornaľa(80 bodov)
    Sandra Martinková, Základná škola Tbiliská, Bratislava (80 bodov)
    Samuel Michelko, Cirkevná spojená škola, Dlhé hony, Poprad (80 bodov)
    Angelika Mráziková, ZŠ s MŠ s VJSaM, Veľký Kýr (80 bodov)
    Karolína Osmanová, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (80 bodov)
    Jana Poláková, ZŠ s MŠ CIII Pod hájom, Dubnica nad Váhom (80 bodov)
    Róbert Schönfeld, Základná škola Park Angelinum, Košice (80 bodov)
    Peter Ján Sinčák, Základná škola Park Angelinum, Košice (80 bodov)
    Zsófia Szabóová, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa(80 bodov)
    Radovan Štepánek, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (80 bodov)
    Martin Toman, Gymnázium Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Andrea Trenka, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa(80 bodov)
    Antonia Ulbrichtová, Základná škola s materskou školou, Palín (80 bodov)
    Katarína Vančiková, ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie (80 bodov)
    Michal Zdravecký, Spojená škola ZŠ Centrálna, Svidník (80 bodov)
    Jakub Znamenák, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom, Dubnica nad Váhom (80 bodov)
    Eva Zuzulová, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (80 bodov)
  2. Kristína Marcová, Gymnázium Jána Papánka, Bratislava (77 bodov)
    Tomáš Sobihard, Gymnázium Jána Papánka, Bratislava (77 bodov)
  3. Arek Antoniewics, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Jana Balkovicová, Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce (76 bodov)
    Michal Belák, Gymnázium Grösslingova, Bratislava (76 bodov)
    Rafael Belcák, Základná škola Dargovských hrdinov, Humenné (76 bodov)
    Rastislav Bielik, ZŠ SSV, Skuteckého, Banská Bystrica (76 bodov)
    Adrián Bobok, ZŠ SSV, Skuteckého, Banská Bystrica (76 bodov)
    Marco Boggian, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (76 bodov)
    Mišo Bui, Gymnázium Grösslingova, Bratislava (76 bodov)
    Kristína Bulejová, Základná škola s materskou školou Horelica, Čadca (76 bodov)
    Andrea Červenková, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom, Dubnica nad Váhom (76 bodov)
    Tomáš Daneshjo, Základná škola, Krosnianska, Košice (76 bodov)
    Tomáš Dendis, Základná škola Žofie Bosniakovej, Teplička nad Váhom (76 bodov)
    Veronika Farkašová, Základná škola s materskou školou, Palín (76 bodov)
    Šimon Gašpar, Gymnázium Svätej Rodiny, Bratislava (76 bodov)
    Juraj Gereg, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (76 bodov)
    Patrik Guľa, Základná škola, Bajkalská, Prešov (76 bodov)
    Juraj Hamar, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Ján Hamara, Základná škola, Park Angelinum, Košice (76 bodov)
    Marko Hami, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (76 bodov)
    Petra Havlíčková, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Andrej Hoferica, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Peter Horečný, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Tomáš Hromadík, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Michal Hudek, Základná škola Žofie Bosniakovej, Teplička nad Váhom (76 bodov)
    Marek Jackulík, ZŠ s MŠ a Cirkevné gymnázium A. Radlinského, Dolný Kubín (76 bodov)
    Krisztián Jezsó, Základná škola s VJM Dávida Mészárosa, Veľká Mača (76 bodov)
    Ivona Jurášková, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Denis Kabát, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (76 bodov)
    Roman Kaufman, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Šimon Kocúrek, Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce (76 bodov)
    Michal Lehončák, Spojená škola s organizačnými zložkami Gymnázium, SOU a DOŠ, Sečovce (76 bodov)
    Matúš Lucký, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (76 bodov)
    Jakub Ludrovský, Základná škola, Ulica Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves (76 bodov)
    Samuel Marcinčák, Základná škola s materskou školou, Palín (76 bodov)
    Andrea Marčeková, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (76 bodov)
    Lukáš Matta, Súkromná základná škola, Dneperská, Košice (76 bodov)
    Tomáš Michálek, ZŠ Pavla Marcelyho, Bratislava (76 bodov)
    Dominika Mikátová, Základná škola Tribečská, Topoľčany (76 bodov)
    Samuel Mikle, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Michaela Miklošová, Základná škola, Školská, Selce (76 bodov)
    Michaela Miženková, ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie (76 bodov)
    Samuel Molčan, Základná škola, Komenského, Sabinov (76 bodov)
    Janka Ölvecká, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Matej Ondrejka, Gymnazium, ul. L.Sáru, Bratislava (76 bodov)
    Martin Otruba, Základná škola, Vazovova, Bratislava (76 bodov)
    Adriana Pálffyová, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Peter Piliar, Gymnázium Jána Chalupku, Brezno (76 bodov)
    Veronika Poláková, Gymnázium SNP, Dobšiná (76 bodov)
    Kristián Pospiš, ZŠ s MŠ s VaVJM Petra Pázmánya, Šaľa (76 bodov)
    Viktor Pristaš, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Košice (76 bodov)
    Martin Prochászka, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Tereza Prypoňová, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Šimon Ragač, Základná škola, Hrnčiarska, Zvolen (76 bodov)
    Ľuboš Repka, ZŠ SSV, Skuteckého, Banská Bystrica (76 bodov)
    Adam Seruga, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Marcel Svitalský, Základná škola s materskou školou A. Bernoláka, Martin (76 bodov)
    Sandra Szeibeczeberová, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Martin Šagát, Súkromné gymnázium Fándlyho, Lučenec (76 bodov)
    Kristína Šenkeryová, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Samuel Šťastný, Spojená škola Ľ. Štúra, Dudince (76 bodov)
    Roman Števaňák, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (76 bodov)
    Martin Šuťák, ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie (76 bodov)
    Richard Tekula, Základná škola, Školská, Bánovce nad Bebravou (76 bodov)
    Marek Timár, Gymnázium SNP, Dobšiná (76 bodov)
    Viliam Uhrin, Gymnázium SNP, Dobšiná (76 bodov)
    Hugo Valent, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (76 bodov)
    Simona Veselá, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Peter Wok, Základná škola, Krosnianska, Košice (76 bodov)

Kadeti - 11. novembra 2008

V kategórii Kadeti úspešne súťažilo 2813 súťažiacich.

Víťazi súťaže

  1. Matúš Abrman, Základná škola, Bezručova, Trenčín (80 bodov)
    Barbora Adamcová, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Peter Baroš, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Matúš Bella, Gymnázium, Školská, Považská Bystrica (80 bodov)
    Daniel Bicák, Spojená škola Novohradská, Bratislava (80 bodov)
    Michal Bock, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    István Bodor, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa (80 bodov)
    Karol Budiač, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Igor Čerevka, Základná škola, Dargovských hrdinov, Humenné (80 bodov)
    Marcel Čičatko, Základná škola, Ulica J. Švermu, Michalovce (80 bodov)
    Jozef Daniel, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Jana Figľarová, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80 bodov)
    Peter Forgáč, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80 bodov)
    Csaba Fűkő, Základná škola Ferenca Kazinczyho s vyučovacím jazykom maďarským, Tornaľa (80 bodov)
    Michal Gašpár, Základná škola, Tríbečská, Topoľčany (80 bodov)
    Slavomír Gereg, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80 bodov)
    Daniel Glanc, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    Miloš Gubrianský, Základná škola, Námestie SUT, Trnava (80 bodov)
    Matúš Halaj, Základná škola, Sitnianska, Banská Bystrica (80 bodov)
    Michal Chalány, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Michal Chomo, Gymnázium, Hradná, Liptovský Hrádok (80 bodov)
    Andrea Imrichová, Súkromné gymnázium, Bernolákova, Vranov nad Topľou (80 bodov)
    Martin Ivan, Gymnázium, Hradná, Liptovský Hrádok (80 bodov)
    Juraj Jakub, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80 bodov)
    Silvia Janíková, Základná škola s materskou školou, Dlhá nad Oravou (80 bodov)
    Tomáš Jánoška, Základná škola, Vazovova, Bratislava (80 bodov)
    Matúš Ješko, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Dominik Kačala, Súkromné gymnázium, Bernolákova, Vranov nad Topľou (80 bodov)
    Martin Kalužník, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Adrián Kanala, ZŠ Janova Lehota (80 bodov)
    Ján Káva, Základná škola, Dargovských hrdinov, Humenné (80 bodov)
    Tomáš Klešč, Základná škola sv. Košických mučeníkov, Košice (80 bodov)
    Ivana Kocúrová, Základná škola s materskou školou, Oravské Veselé (80 bodov)
    Marián Kojnok, Základná škola, Ul. rozmarínová, Komárno (80 bodov)
    Dan Kollár, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    Barbora Kollárová, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Michal Kortiš, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Branislav Kotrč, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (80 bodov)
    Andrej Kožienka, Základná škola s materskou školou, Dlhá nad Oravou (80 bodov)
    Adrián Králič, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Filip Kríž, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (80 bodov)
    Slavomíra Kukučková, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Tatiana Kuzmiaková, Základná škola, Komenského, Stará Ľubovňa (80 bodov)
    Peter Kyseľ, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Oliver Lederer, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (80 bodov)
    Ľuboš Lendáč, Súkromné Gymnázium, Bernolákova, Vranov nad Topľou (80 bodov)
    Samuel Macko, Súkromná základná škola, Dneperská, Košice (80 bodov)
    Vladimír Macko, Gymnázium A. Sládkoviča, M. R. Štefánika, Krupina (80 bodov)
    Dominik Matta, Súkromná základná škola, Dneperská, Košice (80 bodov)
    Ján Matušík, Základná škola, Tribečská, Topoľčany (80 bodov)
    Marek Mauer, Základná škola, Prokofievova, Bratislava (80 bodov)
    Peter Mitura, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    Michal Mrocek, ZŠ s MŠ a Cirkevné gymnázium A. Radlinského, Dolný Kubín (80 bodov)
    Jakub Murček, Základná šklola JGT, Gaštanová, Banská Bystrica (80 bodov)
    Ivo Nagy, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80 bodov)
    Andrea Novotná, Súkromné gymnázium, Fándlyho, Lučenec (80 bodov)
    Daniel Ondra, Základná škola Krosnianska, Košice (80 bodov)
    Juraj Oravec, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (80 bodov)
    Ján Paholík, Gymnázium, Školská, Považská Bystrica (80 bodov)
    Daniel Palenčík, Súkromné gymnázium, Bernolákova, Vranov nad Topľou (80 bodov)
    Tomáš Parajoš, Základná škola, Janigova, Košice (80 bodov)
    Lukáš Patrnčiak, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Adrián Pavčo, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Lukáš Petržel, Základná škola, Prokofievova, Bratislava (80 bodov)
    Igor Poláčik, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Šimon Pristáš, Spojená škola s organizačnými zložkami Gymnázium, SOU a DOŠ, Sečovce (80 bodov)
    Richard Randák, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Michal Randák, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Vladimír Sabadoš, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (80 bodov)
    Daniela Salvová, Gymnázium, Hradná, Liptovský Hrádok (80 bodov)
    Martin Santer, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Matej Silný, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80 bodov)
    Michal Sipko, Spojená škola Novohradská, Bratislava (80 bodov)
    Gabriela Sklenčárová, Spojená škola s organizačnými zložkami Gymnázium, SOU a DOŠ, Sečovce (80 bodov)
    Michal Slamka, Gymnázium, ul. 17. novembra, Topoľčany (80 bodov)
    Juraj Sojčák, Základná škola s materskou školou, Dlhá nad Oravou (80 bodov)
    Eva Soláriková, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Peter Solař, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova, Bratislava (80 bodov)
    Zuzana Šelmeciová, Základná škola, Prokofievova, Bratislava (80 bodov)
    Mária Helena Šiškovičová, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    František Škoda, Základná škola, Námestie SUT, Trnava (80 bodov)
    Mária Šmálová, Základná škola, Tribečská, Topoľčany (80 bodov)
    Michal Štefančík, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (80 bodov)
    Ján Štefkovič, Základná škola, Gorazdova, Bánovce nad Bebravou (80 bodov)
    Pavol Tomka, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Patrik Turzák, Základná škola, Krosnianska, Košice (80 bodov)
    Filip Vacula, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80 bodov)
    Tomáš Vančo, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Soňa Veselovská, Základná škola, Sitnianska, Banská Bystrica (80 bodov)
    Martin Vitko, Základná škola, Benkova, Nitra (80 bodov)
    Jakub Vrtík, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80 bodov)
    Martin Zmrazek, Základná škola s materskou školou, Dlhá nad Oravou (80 bodov)
  2. Stanislav Bednár, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Tibor Engler, Základná škola, Park Angelinum, Košice (76 bodov)
    Martin Gažo, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (76 bodov)
    Dominik Hoos, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Marián Ivanov, Spojená škola Novohradská, Bratislava (76 bodov)
    Dávid Ižák, Základná škola, Park Angelinum, Košice (76 bodov)
    Martin Jankovský, Základná škola, Park Angelinum, Košice (76 bodov)
    Jakub Januška, Gymnázium, Jablonská, Myjava (76 bodov)
    Marián Kvasnica, Gymnázium, Školská, Považská Bystrica (76 bodov)
    Štefan Mihalyi, Základná škola Pavla Dobšinského, ul. P. Dobšinského, Rimavská Sobota (76 bodov)
    Filip Neština, Základná škola, Tribečská, Topoľčany (76 bodov)
    Dmitrij Olšovský, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (76 bodov)
    Viktor Solík, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
    Ema Šandorová, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (76 bodov)
    Ján Šmihla, Základná škola, Prokofievova, Bratislava (76 bodov)
    Peter Šulik, Základná škola, Komenského, Stará Ľubovňa (76 bodov)
    Lucia Vrábelová, Základná škola, Benkova, Nitra (76 bodov)
  3. Radoslav Daniška, Základná škola, Družicová, Košice (75 bodov)
    Adriana Chrenková, Základná škola, Prokofievova, Bratislava (75 bodov)
    Katarína Kubišová, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (75 bodov)

Juniori - 6. novembra 2008

V kategórii Juniori úspešne súťažilo 1890 študentov.

Víťazi súťaže

  1. Patrik Gallik, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (80 bodov)
    Michal Tóth, Spojená škola Novohradská, Bratislava (80 bodov)
  2. Andrej Lenčucha, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (76 bodov)
    Dominik Lužbeťák, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (76 bodov)
  3. Alena Čierna, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš (75 bodov)

Seniori - 7. novembra 2008

V kategórii Seniori úspešne súťažilo 1167 študentov.

Víťazi súťaže

  1. Marek Behún, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (80 bodov)
    Martin Funiak, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (80 bodov)
    Juraj Hámorník, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80 bodov)
    Iveta Klimčíková Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín (80 bodov)
    Róbert Korčuška, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Jakub Kúdela, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80 bodov)
    Adrian Liday, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80 bodov)
    Dušan Majer, Gymnázium J. G. Tajovského Tajovského 25 Banská Bystrica (80 bodov)
    František Maras, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Ľubomír Mesík, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (80 bodov)
    Katarína Minďášová, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80 bodov)
    David Pacura, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80 bodov)
    Peter Schmidt, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80 bodov)
    Tomáš Szaniszlo, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80 bodov)
  2. Tomáš Chrien, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (76 bodov )
    Barbora Kobzová, Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín (76 bodov)
    Dušan Kováčik , Gymnázium M. Galandu, Turčianske Teplice (76 bodov )
    Pavol Tanuška , Spojená škola, Novohradská, Bratislava (76 bodov )
  3. Martin Čerňan , Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (74.67 bodov)
    Andrea Gálová, Gymnázium, Párovská, Nitra (74.67 bodov)
    Peter Gočal , Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (74.67 bodov)
    Filip Povolný, Gymnázium, Hradná, Liptovský Hrádok (74.67 bodov)
    Michal Kubiš, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Martin Kuchyňár, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Ivana Mandalová, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Veronika Marasová, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (74.67 bodov)
    Michal Poizl, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Pavol Tóth, Gymnázium, Školská, Považská Bystrica (74.67 bodov)

Úspešným je však i každý z ďalších riešiteľov súťaže, ktorý sa so záujmom zúčastnil informatického zápolenia. Veríme, že sa vám súťaž páčila.

Základné informácie

11. ročník 2017/18

74 216 súťažiacich, 992 škôl

10. ročník 2016/17

62 981 súťažiacich, 921 škôl

9. ročník 2015/2016

66 842 súťažiacich, 982 škôl

8. ročník 2014/2015

60 654 súťažiacich, 975 škôl

7. ročník 2013/2014

55 017 súťažiacich, 899 škôl

6. ročník 2012/2013

49 798 súťažiacich, 813 škôl

5. ročník 2011/2012

36 382 súťažiacich, 649 škôl

4. ročník 2010/2011

22 139 súťažiacich, 525 škôl

3. ročník 2009/2010

13 942 súťažiacich

2. ročník 2008/2009

9 317 súťažiacich

1. ročník 2007/2008

3 568 súťažiacich

Aktuality

Čas

Súťaž úspešne prebehla 6.-13.novembra 2017.

Organizátori:

logo - Projekt Infovek

logo - FMFI UK

Partneri:

logo - Soitron

logo - addup