Výsledková listina ročníka 2010/2011

Víťazmi sú: 200 najlepších súťažiacich vo všetkých kategóriách spolu, pričom pomer počtu víťazov v jednotlivých kategóriách je vypočítaný podľa pomeru prihlásených účastníkov.
K nim sa pridávajú ďalší víťazi s rovnakým počtom bodov, prípadne ešte ďalší víťazi tak, aby boli v každej kategórii ocenené aspoň tri miesta.


Seniori - 8. novembra 2010

V kategórii Seniori súťažilo 3 186 súťažiacich.

Víťazi

  1. Ivan Čajkovič, Gymnázium, Bernolákova 37, Šurany (80.00 bodov)
    Marian Horňák, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Peter Horváth, Gymnázium Jána Hollého, Hollého 9, Trnava (80.00 bodov)
    Roman Hudec, Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky (80.00 bodov)
    Matej Ječmen, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (80.00 bodov)
    Jakub Kocak, Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 4, Humenné (80.00 bodov)
    Ján Mjartan, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (80.00 bodov)
    Phuc Mai Nguyen, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Filip Paksi, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Matúš Pikuliak, Gymnázium J. M. Hurbana, Ul. 17. novembra č. 1296, Čadca (80.00 bodov)
    Radoslav Rábara, Gymnázium Jána Hollého, Hollého 9, Trnava (80.00 bodov)
    Pavol Rendek, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (80.00 bodov)
    Martin Strapko, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Svetlana Stuchlá, Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin (80.00 bodov)
    Táňa Supuková, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Martin Tamajka, Gymnázium Jána Hollého, Hollého 9, Trnava (80.00 bodov)
    Michal Tóth, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Jana Varečková, 1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava (80.00 bodov)
    Matej Zwiržina, Gymnázium Jána Hollého, Hollého 9, Trnava (80.00 bodov)

  2. Marián Halčin, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (76.00 bodov)
    Matej Hamaš, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (76.00 bodov)
    Roman Krajči, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (76.00 bodov)
    Tomáš Livora, Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves (76.00 bodov)
    Juraj Major, Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce (76.00 bodov)
    Jakub Mana, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce (76.00 bodov)
    Patrik Milán, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (76.00 bodov)
    Petra Páleníková, Gymnázium, J. Kollára 2, Žiar nad Hronom (76.00 bodov)
    Ľubomír Pílnik, Gymnázium, J. Kollára 2, Žiar nad Hronom (76.00 bodov)
    Dušan Plavák, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (76.00 bodov)
    Andrej Rajčok, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (76.00 bodov)
    Henrich Škultéty, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce (76.00 bodov)
    Richard Trebichavský, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (76.00 bodov)

  3. Martin Mečiar, Gymnázium V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza (75.00 bodov)
    Zora Moravčíková, Gymnázium, Hradná 23, Liptovský Hrádok (75.00 bodov)
    Tomáš Vajner, 1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava (75.00 bodov)

Juniori - 9. novembra 2010

V kategórii Juniori je prihlásených 4 182 súťažiacich.

Víťazi

  1. Martin Baťa, Gymnázium A. Sládkoviča, M. R. Štefánika 8, Krupina (80.00 bodov)
    Jozef Daniel, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (80.00 bodov)
    Matúš Halaj, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Peter Hraška, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Tomáš Jánoška, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Dan Kollár, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Daniel Macháček, Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava (80.00 bodov)
    Marek Pazúrik, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (80.00 bodov)
    Matej Silný, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Gabriela Sklenčárová, Spojená škola, Kollárova 17, Sečovce (80.00 bodov)
    Miroslav Stankovič, Gymnázium, Poštová 9, Košice (80.00 bodov)
    Andrej Staruch, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Dominik Šubjak, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (80.00 bodov)
    Viliam Valent, Gymnázium, Poštová 9, Košice (80.00 bodov)

  2. Pavol Ďurana, Stredná zdravotnícka škola, J. Braneckého 4, Trenčín (76.00 bodov)
    Miroslava Havrilová, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Hodžova 13, Liptovský Mikuláš (76.00 bodov)
    Dávid Hudec, Evanielické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10, Košice (76.00 bodov)
    Patrik Majerčík, Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin (76.00 bodov)
    Boris Petrenko, Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava (76.00 bodov)
    Matúš Porázik, Gymnázium, Alejová 1, Košice (76.00 bodov)
    Peter Sekan, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Hodžova 13, Liptovský Mikuláš (76.00 bodov)
    Rastislav Simeunovič, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (76.00 bodov)
    Patrícia Števaňáková, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (76.00 bodov)
    Pavol Tomka, Gymnázium, Golianova 68, Nitra (76.00 bodov)
    Patrik Turzák, Gymnázium, Poštová 9, Košice (76.00 bodov)

  3. Lukáš Slouka , Gymnázium Jána Hollého, Hollého 9, Trnava (75.00 bodov)
    Martin Tomashek, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (75.00 bodov)

  4. Filip Guzma, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (74.67 bodov)
    Juraj Joščák, Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov (74.67 bodov)
    Alica Kačengová, Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves (74.67 bodov)
    Michal Knapčok, Gymnázium M. Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice (74.67 bodov)

  5. Matúš Berák, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (73.34 bodov)
    Ladislav Bilisics, Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava (73.34 bodov)
    Michal Bock, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (73.34 bodov)
    Jakub Cimerman, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Filip Černý, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (73.34 bodov)
    Michal Čierny, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Stanislava Debnárová, Gymnázium V. Paulinyho-Tótha, Malá Hora, Martin (73.34 bodov)
    Martin Drozd, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (73.34 bodov)
    Tomáš Fedaš, Gymnázium L. Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov (73.34 bodov)
    Martin Gazdag, Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin (73.34 bodov)
    Mária Gmucová, Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy (73.34 bodov)
    Jakub Havelka, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (73.34 bodov)
    Róbert Horeličan, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (73.34 bodov)
    Jozef Chmelár, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (73.34 bodov)
    Ondrej Kadlečík, Gymnázium sv. Uršule, Nedbalova 6, Bratislava (73.34 bodov)
    Adrián Kormoš, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Marek Koščo, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (73.34 bodov)
    Peter Mitura, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (73.34 bodov)
    Ján Murín, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Jakub Nosko, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (73.34 bodov)
    Adrián Pavčo, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (73.34 bodov)
    Roderik Ploszek, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Peter Poláčik, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (73.34 bodov)
    Martin Santer, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (73.34 bodov)
    Milan Smolík, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (73.34 bodov)
    Juraj Surovčík, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín (73.34 bodov)
    Marek Šabo, Gymnázium V. Paulinyho-Tótha, Malá Hora, Martin (73.34 bodov)
    Daniel Šáli, Gymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Andrej Ujmiak, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (73.34 bodov)

Kadeti - 10. novembra 2010

V kategórii Kadeti súťažilo 5 812 súťažiacich.

Víťazi

  1. Jakub Ács, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Mário Adamus, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (80.00 bodov)
    Filip Ayazi, Základná škola, Kubranská 80, Trenčín (80.00 bodov)
    Patrik Bagar, Gymnazium, ul. L.Sáru 1, Bratislava (80.00 bodov)
    Michal Bali, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Oliver Balkó, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Tomáš Beneš, Základná škola, Školská 14, Levice (80.00 bodov)
    Maroš Beťko, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Marián Blanár, Základná škola, Belehradská 21, Košice (80.00 bodov)
    Filip Borecký, Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom (80.00 bodov)
    Alex Burda, Základná škola s materskou školou, Osloboditeľov 204, Kamenica nad Cirochou (80.00 bodov)
    Šimon Čaradský, Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Lukáš Čižmár, Spojená škola ZŠ, Centrálna 464, Svidník (80.00 bodov)
    Martin Čižmár, Základná škola, Ul. T. J. Moussona 4, Michalovce (80.00 bodov)
    Filip Čonka, Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen (80.00 bodov)
    Veronika Divékyová, Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou č. 121, Diviaky nad Nitricou (80.00 bodov)
    Milan Dratva, Základná škola, Ulica Jána Pavla II. 1, Košice (80.00 bodov)
    Denis Ďurčat, ZŠ A. Kmeťa, Ul. M. R. Štefánika 34, Levice (80.00 bodov)
    Slavomír Ďuriš, Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad (80.00 bodov)
    Martin Dzúrik, Základná škola, Kubranská 80, Trenčín (80.00 bodov)
    Zuzana Frankovská, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Marína Fraňová, Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava (80.00 bodov)
    Dominika Furmáneková, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Jaroslav Gábik, Základná škola, Ul. Mládežnícka 1434/16, Púchov (80.00 bodov)
    Ján Gajdica, Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany (80.00 bodov)
    Matej Gašparovič, 1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava (80.00 bodov)
    Juraj Gereg, Základná škola, Ul. T. J. Moussona 4, Michalovce (80.00 bodov)
    Jozef Gonda, Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Ivana Gondášová, Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin (80.00 bodov)
    Matej Groma, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Jakub Gubáň, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Mária Halamová, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (80.00 bodov)
    Dávid Haničák, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Zuzana Hermanská, Základná škola s materskou školou, Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom (80.00 bodov)
    Peter Heško, Gymnázium M. Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice (80.00 bodov)
    Barbora Hladká, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Kristína Hodermarszká, Základná škola, Postupimská 37, Košice (80.00 bodov)
    Gabriel Horňák, Základná škola, Belehradská 21, Košice (80.00 bodov)
    Martin Horváth, Základná škola, Športovcov 372/21, Partizánske (80.00 bodov)
    Jakub Hučík, Gymnázium, Bernolákova 37, Šurany (80.00 bodov)
    Adam Hudec, Základná škola, Nádražná 955, Partizánske (80.00 bodov)
    Christián Chovančík, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (80.00 bodov)
    Mário Igaz, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Igor Ignác, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Peter Iván, Základná škola, Drábova 3, Košice (80.00 bodov)
    Juraj Izák, Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Matúš Janič, Základná škola, Mukačevská 1, Prešov (80.00 bodov)
    Filip Janík, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Tomáš Jašek, 1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava (80.00 bodov)
    Dominik Javor, Gymnázium sv. Uršule, Nedbalova 6, Bratislava (80.00 bodov)
    Peter Javorka, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Marcel Ješík, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov 1133/53, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Matúš Juran, Evanjelické lýceum, Palisády 57, Bratislava (80.00 bodov)
    Andrej Jurčo, Súkromné gymnázium, Letná 3453/34, Poprad (80.00 bodov)
    Juraj Kamenský, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Tomaš Kekeňák, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Kuzmányho 6, Košice (80.00 bodov)
    Nikola Klučarovská, Základná škola, Postupimská 37, Košice (80.00 bodov)
    Marek Kmec, Gymnázium sv. J. Bosca, Komenského 5, Bardejov (80.00 bodov)
    Vladimír Kmeť, ZŠ SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Matúš Kobyliak, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (80.00 bodov)
    Samuel Kočiščák, Základná škola, Polianska 1, Košice (80.00 bodov)
    František Kochjar, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Henrieta Kopnická, Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad (80.00 bodov)
    Michal Kosorín, Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen (80.00 bodov)
    Tomáš Kostič, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Peter Kováč, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Katarína Krajčiová, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Soňa Kramolišová, Základná škola, Drábova 3, Košice (80.00 bodov)
    Jozef Krutel, Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno (80.00 bodov)
    Viktória Kučerová, Základná škola, Ul. rozmarínová 1, Komárno (80.00 bodov)
    Peter Kúdeľa, Základná škola, Ulica Vajanského 47, Lučenec (80.00 bodov)
    Dominika Kuchárová, Základná škola, Drábova 3, Košice (80.00 bodov)
    Patrícia Lakatošová, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice (80.00 bodov)
    Michal Lehončák, Spojená škola, Kollárova 17, Sečovce (80.00 bodov)
    Jessica Nicole Lichnerová, Gymnázium A.Merici , Hviezdoslavova 10, Trnava (80.00 bodov)
    Jakub Lulek, Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Andrea Macejová, Základná škola, Postupimská 37, Košice (80.00 bodov)
    Barbora Mancalová, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Adam Mandák, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Andrea Marčeková, Gymnazium, ul. L.Sáru 1, Bratislava (80.00 bodov)
    Katka Marčeková, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Lenka MARČEKOVÁ, Základná škola, Omšenie č. 629, Omšenie (80.00 bodov)
    Maroš Markus, Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen (80.00 bodov)
    Jakub Marták, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Štefan Masič, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Bence Máté, ZŠ Adolfa Majthényiho s VJM, Hlavné nám. 13, Dvory nad Žitavou (80.00 bodov)
    Ulrika Mauritzová, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Michaela Medveďová, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Richard Meszáros, Základná škola, Ulica Vajanského 47, Lučenec (80.00 bodov)
    Jázmina Mihóková, ZŠ Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM, Kozmonautov 2, Rožňava (80.00 bodov)
    Dominika Mikátová, Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany (80.00 bodov)
    Martina Miklošová, Základná škola, Bernolákova 16, Košice (80.00 bodov)
    Roland Mišica, Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová (80.00 bodov)
    Patrik Mišík, Základná škola, Slobody 521, Lúčky (80.00 bodov)
    Paulína Miškovová, Gymnázium A. Sládkoviča, M. R. Štefánika 8, Krupina (80.00 bodov)
    Samuel Molčanyi, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Veronika Molnárová, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Anna Mráziková, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (80.00 bodov)
    Sabína Mrenková, Základná škola s materskou školou, Školská 447/2, Turčianske Teplice (80.00 bodov)
    Jozef Mutiš, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Marek Neupauer, Základná škola, Park Angelinum 8, Košice (80.00 bodov)
    Zuzana Nováková, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Peter Oprenčák, Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen (80.00 bodov)
    Martin Palic, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Rastislav Pavlišin, Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava (80.00 bodov)
    Daniel Pekarčík, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Hviezdoslavova 20, Kežmarok (80.00 bodov)
    Mária Pitoňáková, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Klaudia Podolská, Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Patrik Polakovič, Gymnázium, Grösslingova 18, Bratislava (80.00 bodov)
    Kristína Prešinská, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Vladimír Priner, Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen (80.00 bodov)
    Viktor Pristaš, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Kuzmányho 6, Košice (80.00 bodov)
    Martin Prochászka, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Šimon Ragač, Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen (80.00 bodov)
    Svetlana Rebrová, Základná škola Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava (80.00 bodov)
    Ľuboš Repka, ZŠ SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Kristína Ročiaková, Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava (80.00 bodov)
    Rudolf Rovňák, Základná škola, Ul. T. J. Moussona 4, Michalovce (80.00 bodov)
    Martin Rybnikár, Základná škola, J. Hollého 696/3, Topoľčany (80.00 bodov)
    Daniel Ryzner, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Barbora Sedláčková, Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad (80.00 bodov)
    Mária Sidorová , Základná škola, Polianska 1, Košice (80.00 bodov)
    Miroslava Silvášiová, Základná škola, Drábova 3, Košice (80.00 bodov)
    Daniel Slinčák, Základná škola, Bernolákova 16, Košice (80.00 bodov)
    Daniela SLIVKOVÁ, Základná škola, Omšenie č. 629, Omšenie (80.00 bodov)
    Samuel Sloboda, Základná škola, Námestie SUT 12, Trnava (80.00 bodov)
    Tomáš Smädo, ZŠ SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Roman Sobkuliak, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (80.00 bodov)
    Filip Stollár, Základná škola, Benkova 34, Nitra (80.00 bodov)
    Róbert Szabó, Gymnázium Juraja Fándlyho, Školská 3, Šaľa (80.00 bodov)
    Hana Ščigulinská, Základná škola, Ul. T. J. Moussona 4, Michalovce (80.00 bodov)
    Kristína Šeligová, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (80.00 bodov)
    Martin Šmida, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Filip Šramko, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava 4 (80.00 bodov)
    Kristián Štupák, Základná škola, Školská ulica 526/53, Handlová (80.00 bodov)
    Martin Šulaj, ZŠ SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Nikola Šuníková, Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany (80.00 bodov)
    Matej Tavel, Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Alexander Ténai, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Tomáš Terem, Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, Sliač (80.00 bodov)
    František Tibenský, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (80.00 bodov)
    Magdaléna Tittelová, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (80.00 bodov)
    Vladimír Tobiaš, Základná škola s materskou školou, Školská 28, Chminianska Nová Ves (80.00 bodov)
    Anna Tollarovičová, Gymnázium A.Merici , Hviezdoslavova 10, Trnava (80.00 bodov)
    Samuel Valach, Základná škola, Ul. rozmarínová 1, Komárno (80.00 bodov)
    Richard Varga, Základná škola, Drábova 3, Košice (80.00 bodov)
    Tomáš Vasiľ, Základná škola, Park Angelinum 8, Košice (80.00 bodov)
    Denis Vasko, Základná škola Jána Amosa Komenského, Nová cesta 9, Tvrdošovce (80.00 bodov)
    Adam Vranay, Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice (80.00 bodov)
    Michaela Vrzgulová, Základná škola, Slobody 521, Lúčky (80.00 bodov)
    Matej Závadský, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov 1133/53, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Matúš Zeleňák, Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava (80.00 bodov)
    Marek Žigo, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava 4 (80.00 bodov)

  2. Martin Bumbál, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (77.00 bodov)
    Dominika Grozaničová, Základná škola, Gogoľova 7, Topoľčany (77.00 bodov)

  3. Aurel Bílý, ZŠ Alexandra Dubčeka, Budovateľov 9, Martin (76.00 bodov)
    Peter Dekrét, Evanjelické gymnázium, Skuteckého 5, Banská Bystrica (76.00 bodov)
    Brigita Domiková, ZŠ Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM, Kozmonautov 2, Rožňava (76.00 bodov)
    Veronika Ďurčová, Základná škola, Ul. rozmarínová 1, Komárno (76.00 bodov)
    Filip Eckhardt, ZŠ s MŠ Vavrinca Benedikta, Družby 339/2, Nedožery-Brezany (76.00 bodov)
    Barbora Fabianová, Základná škola, Družicová 4, Košice (76.00 bodov)
    Adam Fano, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (76.00 bodov)
    Ivan Fiebig, Základná škola, Benkova 34, Nitra (76.00 bodov)
    Filip Filípek, Evanjelické lýceum, Palisády 57, Bratislava (76.00 bodov)
    Filip Frýdecký, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (76.00 bodov)
    Samuel Gabura, Evanjelické lýceum, Palisády 57, Bratislava (76.00 bodov)
    Katarína Grešová, Gymnázium, Hradná 23, Liptovský Hrádok (76.00 bodov)
    Michaela Hánešová, Základná škola, Školská ulica 526/53, Handlová (76.00 bodov)
    Petra Hardoňová, Základná škola, Janigova 2, Košice (76.00 bodov)
    Pavol Hlavatý, Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica (76.00 bodov)
    Michal Hraška, ZŠ A. Kmeťa, Ul. M. R. Štefánika 34, Levice (76.00 bodov)
    Marek Hrčka, Základná škola, Nádražná 955, Partizánske (76.00 bodov)
    Kristína Chamillová, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (76.00 bodov)
    Zuzana Jantáková, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (76.00 bodov)
    Matej Jirkal, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (76.00 bodov)
    Oliver Kertys, Gymnázium sv. J. Bosca, Komenského 5, Bardejov (76.00 bodov)
    Dávid Kmeť, ZŠ s MŠ Vavrinca Benedikta, Družby 339/2, Nedožery-Brezany (76.00 bodov)
    Šimon Kocúrek, Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce (76.00 bodov)
    Tamara Kocurová, Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava (76.00 bodov)
    Mária Krčová, Základná škola, Železničná 14, Bratislava (76.00 bodov)
    Veronika Kúdelová, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (76.00 bodov)
    Peter Kuzmín, Základná škola, Kalinčiakova 12, Bratislava (76.00 bodov)
    Mária Lapková, Súkromná základná škola, Magurská 16, Banská Bystrica (76.00 bodov)
    Maroš Lašo, Základná škola, Kubranská 80, Trenčín (76.00 bodov)
    Dáša Miháliková, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (76.00 bodov)
    Filip Mihálka, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (76.00 bodov)
    Simona Miškufová, Základná škola s materskou školou, Školská 28, Chminianska Nová Ves (76.00 bodov)
    Dávid Murín, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Kuzmányho 6, Košice (76.00 bodov)
    Silvia Nepšinská, Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno (76.00 bodov)
    Adam Páleník, Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice (76.00 bodov)
    Marianna Rybárová, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom 967/29, Dubnica nad Váhom (76.00 bodov)
    Ctibor Sasák, Základná škola, Nádražná 955, Partizánske (76.00 bodov)
    Ondrej Smatana, Základná škola M. Medveckej, Veterná 155, Tvrdošín (76.00 bodov)
    Dávid Suchanič, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (76.00 bodov)
    Jakub Škreptač, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (76.00 bodov)
    Katarína Škuláňová, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (76.00 bodov)
    Róbert Šuška, Základná škola, Školská 14, Levice (76.00 bodov)
    Nicol Tomková, Základná škola, Polianska 1, Košice (76.00 bodov)
    Andrea Tužinčinová, ZŠ s MŠ Vavrinca Benedikta, Družby 339/2, Nedožery-Brezany (76.00 bodov)
    Alexandra Urbániková, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (76.00 bodov)
    Martin Vidlička, Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec (76.00 bodov)
    Nikola Vrabcová, ZŠ s MŠ Vavrinca Benedikta, Družby 339/2, Nedožery-Brezany (76.00 bodov)
    Richard Zacher, Základná škola, Janigova 2, Košice (76.00 bodov)
    Martina Zembiaková, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (76.00 bodov)

Benjamíni - 11. novembra 2010

V kategórii Benjamíni súťažilo 8 959 súťažiacich.

Víťazi

  1. Jozef Balcerčík, Základná škola s materskou školou, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé (80.00 bodov)
    Rasťo Balcerčík, Základná škola s materskou školou, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé (80.00 bodov)
    Adam Bavolár, Základná škola, Námestie SUT 12, Trnava (80.00 bodov)
    lukaš bielesch, Gymnázium V. Paulinyho-Tótha, Malá Hora, Martin (80.00 bodov)
    Juraj Bielik, ZŠ s MŠ Trnové, Dolná Trnovská 36, Žilina (80.00 bodov)
    Michal Cikatricis, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Valéria Czöpeková, Základná škola Jánosa Hetényiho s VJM, Nitrianska 378, Okoličná na Ostrove (80.00 bodov)
    Timotej Čejka, Základná škola, Komenského 23, Bardejov (80.00 bodov)
    Martin Čulen, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava (80.00 bodov)
    Jaroslav Drgoňa, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov 1133/53, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Dominik Dubravický, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Tomáš Farský, Základná škola Matky Alexie, Palackého 1, Bratislava (80.00 bodov)
    Rastislav Fuzák, Spojená škola internátna, Hrdličkova 17, Bratislava (80.00 bodov)
    Alexander Gajdoš, Gymnázium Janka Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce (80.00 bodov)
    Róbert Gális, Základná škola, Nádražná 955, Partizánske (80.00 bodov)
    Zuzana Gaľová, Evanielické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10, Košice (80.00 bodov)
    Maroš Gorný, Gymnázium Mikuláša Kováča, Mládežnícka 51, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Patrícia Hrehušová, Základná škola, Námestie SUT 12, Trnava (80.00 bodov)
    Erik Hudák, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Patrik Hutník, Základná škola s materskou školou sv. Cyrila a Metoda, Štúrova 3, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Patrik Hvozdovič, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Jakub Chládek, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (80.00 bodov)
    Adam Karas, Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice (80.00 bodov)
    Agáta Kirschnerová, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Jakub Kiska, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava (80.00 bodov)
    Beata Kocúrová, Základná škola s materskou školou, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé (80.00 bodov)
    Andrej Košík, Základná škola, Pohraničná 9, Komárno (80.00 bodov)
    Milan Kubík, Základná škola, Školská 267, Veľká Lomnica (80.00 bodov)
    Bence Kulcsár, Základná škola Jánosa Hetényiho s VJM, Nitrianska 378, Okoličná na Ostrove (80.00 bodov)
    Andrej Lukáč, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Natália Lukčíková, ZŠ Jána Švermu, Štefánikova 31, Humenné (80.00 bodov)
    Soňa Magdoliničová, Základná škola, Študentská 1446/9, Snina (80.00 bodov)
    Lenka Marcinková, ZŠ Jána Švermu, Štefánikova 31, Humenné (80.00 bodov)
    Daniela Maťašová, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Emanuel Minich, Základná škola SNP, Horná Ždaňa 107, Horná Ždaňa (80.00 bodov)
    Viktória Mišenková, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Dávid Ondruš, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Peter Onduš, Gymnázium, Alejová 1, Košice (80.00 bodov)
    Michal Pándy, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Kuzmányho 6, Košice (80.00 bodov)
    Adam Pankuch, Základná škola, Park Angelinum 8, Košice (80.00 bodov)
    Adam Piovarčí, Základná škola, Belehradská 21, Košice (80.00 bodov)
    Veronika Andrea Poláková, Základná škola, Námestie SUT 12, Trnava (80.00 bodov)
    Zsolt Porubský, Základná škola s VJM, Školská 8, Pribeta (80.00 bodov)
    Viliam Putz, Gymnázium, Párovská 1, Nitra (80.00 bodov)
    Monika Rešetková, Základná škola, J. Hollého 696/3, Topoľčany (80.00 bodov)
    Veronika Rišková, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Michaela Sardyhová, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Marianna Solmošiová, Základná škola, Tekovská 17, Starý Tekov (80.00 bodov)
    Gabriel Szabó, Základná škola s VJM, Školská 8, Pribeta (80.00 bodov)
    Kristína Szabová, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (80.00 bodov)
    Veronika Szabová, Základná škola, J. Hollého 696/3, Topoľčany (80.00 bodov)
    Tomáš Šefčík, Základná škola, Gašpara Haina 37, Levoča (80.00 bodov)
    Filip Štekláč, Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, Sliač (80.00 bodov)
    Benjamín Števuliak, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená (80.00 bodov)
    Daniel Šurín, Základná škola sv. Don Bosca, 1. mája 24, Zlaté Moravce (80.00 bodov)
    Katarína Švecová, Základná škola, Tekovská 17, Starý Tekov (80.00 bodov)
    Terézia Torousová, Základná škola, Ul. slovenských partizánov 1133/53, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Adam Tóth, Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné (80.00 bodov)
    Filip Tutko, ZŠ Jána Švermu, Štefánikova 31, Humenné (80.00 bodov)
    Dávid Uhrin, Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné (80.00 bodov)
    Marianna Vasilenková, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (80.00 bodov)
    Tomáš Veľas, Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné (80.00 bodov)
    Mária Vronková, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom 967/29, Dubnica nad Váhom (80.00 bodov)
    Jakub Znamenák, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom 967/29, Dubnica nad Váhom (80.00 bodov)

  2. Dominik Adam, Základná škola s materskou školou, Vančurova 38, Trnava (76.00 bodov)
    Ľuboš Babuša, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov 1133/53, Považská Bystrica (76.00 bodov)
    Kristína Barbušová, Základná škola, Ulica Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves (76.00 bodov)
    Samuel Belzár, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava 4 (76.00 bodov)
    Adam Benko, Základná škola, Komenského ul. 6, Stará Ľubovňa (76.00 bodov)
    Karolína Benkovičová, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava 4 (76.00 bodov)
    Róbert Bobor, Základná Škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen (76.00 bodov)
    Andrej Fula, Základná škola s materskou školou, Hlinisko 320, Liptovská Teplá (76.00 bodov)
    Drahomír Gromovský, Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad (76.00 bodov)
    Lucia Halamová, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom (76.00 bodov)
    Sebastián Horňák, Základná škola, Nevädzová 2, Bratislava (76.00 bodov)
    Tomáš Hudák, Základná škola sv. Don Bosca, 1. mája 24, Zlaté Moravce (76.00 bodov)
    Martin Hudcovský, ZŠ s MŠ CIII, Pod hájom 967/29, Dubnica nad Váhom (76.00 bodov)
    Tomáš Korec, Základná škola, Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou (76.00 bodov)
    Matúš Kosťov, Základná škola, Mochovská 4, Veľký Ďur (76.00 bodov)
    Patrik Krajčík, Gymnazium, ul. L.Sáru 1, Bratislava (76.00 bodov)
    Ján Lizúch, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Hodžova 13, Liptovský Mikuláš (76.00 bodov)
    Lea Lukáčová, Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, Sliač (76.00 bodov)
    Miroslava Moravčíková, ZŠ s MŠ Trnové, Dolná Trnovská 36, Žilina (76.00 bodov)
    Peter Motičák, Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica (76.00 bodov)
    Viktória Onderková, Základná škola s materskou školou, Školská 231, Dlhé nad Cirochou (76.00 bodov)
    Martin Pollák, Základná škola, Gašpara Haina 37, Levoča (76.00 bodov)
    Adam Rybanský, Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany (76.00 bodov)
    Róbert Sabol, Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou (76.00 bodov)
    Patrik Semaňák , Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok (76.00 bodov)
    Jakub Štefánik, Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou (76.00 bodov)
    Jakub Tomko , ZŠ kniežaťa Pribinu, A.Šulgana 1, Nitra (76.00 bodov)

  3. Rebeka Černianska, Evanjelické lýceum, Palisády 57, Bratislava (75.00 bodov)
    Dávid Dančík, Základná škola, Karpatská 803/11, Svidník (75.00 bodov)
    Lukáš Hájek, Základná škola, Vrútocká 58, Bratislava (75.00 bodov)
    Miroslava Kasášová, Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina (75.00 bodov)
    Kristína Muchová, Základná škola, Slobody 521, Lúčky (75.00 bodov)
    Timotej Závacký, Základná škola, Benkova 34, Nitra (75.00 bodov)
    Ján Zboran, Základná škola, Papradno 312, Papradno (75.00 bodov)


Úspešným je však i každý z ďalších riešiteľov súťaže, ktorý sa so záujmom zúčastnil informatického zápolenia. Veríme, že sa vám súťaž páčila.

Základné informácie

10. ročník 2016/17

62 981 súťažiacich, 921 škôl

9. ročník 2015/2016

66 842 súťažiacich, 982 škôl

8. ročník 2014/2015

60 654 súťažiacich, 975 škôl

7. ročník 2013/2014

55 017 súťažiacich, 899 škôl

6. ročník 2012/2013

49 798 súťažiacich, 813 škôl

5. ročník 2011/2012

36 382 súťažiacich, 649 škôl

4. ročník 2010/2011

22 139 súťažiacich, 525 škôl

3. ročník 2009/2010

13 942 súťažiacich

2. ročník 2008/2009

9 317 súťažiacich


1. ročník 2007/2008

3 568 súťažiacich

Aktuality

Čas

Súťaž úspešne prebehla 7.-15.novembra 2016.

Organizátori:

logo - Projekt Infovek

logo - FMFI UK

Partneri:

logo - Soitron

logo - addup