Ďakujeme za prejavený záujem o súťaž iBobor. Ako školský koordinátor by ste mali osloviť žiakov vašej školy s informáciou o súťaži a motivovať ich zúčastniť sa. Nezabúdajte, že súťaž je určená pre všetkých žiakov, nielen pre tých, ktorí majú hlbší záujem o informatiku a počítače.

Zúčastňujete sa súťaže prvýkrát? Niekoľko dní po odoslaní tejto prihlášky obdržíte e-mail s prístupovým menom a heslom tohto koordinátorského prostredia. Pomocou neho zadáte mená žiakov, ktorí sa súťaže zúčastnia. Tesne pred súťažou získate ich prihlasovacie kódy do súťaže.

Zúčastnili ste sa už súťaže? Neposielajte znovu prihlášku, Vaše pôvodné meno a heslo funguje naďalej. V prípade zabudnutého mena alebo hesla kliknite sem. V prípade zmeny koordinátora na škole, kontaktujte nás na iBobor (zavináč) iBobor.sk.

V deň súťaže je potrebné zabezpečiť prevádzku počítačovej učebne tak, aby sa za počítačmi mohli vystriedať všetci súťažiaci danej vekovej kategórie. Pravidlá súťaže predpokladajú, že každý žiak pracuje samostatne a že na zabezpečenie tejto podmienky je v učebni prítomný dozor.

Veríme, že nová súťaž bude pútavou výzvou pre Vás i Vašich žiakov.

Prihláste sa:

Meno:
Heslo:

Zabudol som heslo alebo meno